Powerlifting

Powerlifting je silový trojboj, který tvoří tři disciplíny — dřep, bench press a mrtvý tah.
Fitness vybavení Fitnema bývá používáno v rámci oficiálních sportovních soutěží v silovém trojboji.
Proto je nám velkým potěšením nabídnout zařízení Fitnema Powerlifting jak majitelům fitness center, tak těm, kteří se na závody připravují ve svých privátních posilovnách — klidně v garáži. Všichni tak mají možnost používat prvotřídní vybavení, kdykoliv budou potřebovat.
Dřepovací stojan Olympic

DŘEPOVACÍ STOJAN OLYMPIC

Potřebujete rozvíjet maximální sílu a nasazení při cvičení spodní poloviny těla?
Konstrukce tohoto robustního stroje, navrženého především pro soutěže v silovém trojboji, zaručuje pohodlné a ergonomické používání. Zařízení je vyrobeno z materiálů nejvyšší jakosti. Nosnost přesahuje 1 000 kilogramů.
Dřepovací stojan Olympic působí majestátně. Může být zaslouženě dominantou Vašeho fitness centra a každý návštěvník okamžitě pozná, že u Vás bude mít pro trénink nohou prvotřídní podmínky.
1600 mm × 1700 mm × 2200 mm (d × š × v)
Bench Press Olympic

BENCH PRESS OLYMPIC

Při tréninku hrudníku se neobejdete bez bench pressu Olympic.
Díky robustnímu rámu a vysoké nosnosti je i při velkém provozním profesionálním zatížení zajištěna vysoká bezpečnost. Součástí důmyslné konstrukce zařízení jsou nastavitelné jistící podpory a plošina pro partnera.
Závodní verzi opatříme přídavnými ramenami, která umožňují nastavovat výšku i při naložené ose.
Bench press Fitnema Olympic zcela splňuje soutěžní normy IFP (International Powerlifting Federation) a bez jakýchkoliv omezení může být využíván při závodech v silovém trojboji.
1800 mm × 1260 mm × 430 mm (d × š × v)
Vzpěračská platforma

VZPĚRAČSKÁ PLATFORMA

Bench press Olympic je základním strojem pro kvalitní trénink hrudníku. Vysoká nosnost a robustní rám zaručí bezpečnost stroje i při velkém zatížení v profesionálním provozu. Nastavitelné jistící podpory spolu s plošinou pro partnera jsou samozřejmostí. Závodní verze Bench press Olympic je doplněna o přídavná ramena, která pomohou nastavit výšku i při naložené ose. Bench press Olympic značky Fitnema přesně odpovídá normám (IPF- International powerlifting federation) a je tak vhodný také pro závody v silovém trojboji.

3000 mm × 2000 mm × 30 mm (d × š × v)
Nakladač na osu

NAKLADAČ NA OSU

Fitnema Olympic Bar Loader je důmyslnou pomůckou pro nakládání činky a její fixaci nad podlahou.
Protože nakladač je schopen držet činku samostatně, jediná osoba díky němu zvládne naložit osu. Olympic Bar Loader tedy umožňuje jednodušší a pohodlnější průběh procesu nakládání závaží.
700 mm × 260 mm × 200 mm (d × š × v)

Katalog e-mailem? Rádi Vám ho pošleme ZDARMA:

GDPR ke stažení